PartnerzyLuminosfera to miejsce prezentujące najciekawsze europejskie wzornictwo z największą w Polsce ekspozycją wielu zagranicznych marek.
W ofercie Luminosfery znajdują się m.in.: Lampe Gras, Villa Lumi, Fontana Arte, Ideal Lux, Foscarini, Luci Italiane, BPM Lighting, Oluce, Lucente, Lightyears, Muuto, Fritz Hansen, Petite Friture, Estiluz, Anglepoise, Lako, Bjorn, na wyłączność: Cangini&Tucci i Timothy John, a także największa w Polsce ekspozycja między innymi: Masiero, Catellani&Smith, Terzani, Martinelli Luce, Panzeri, Kundalini. Polskim akcentem tego miejsca, obok młodego designu jest obecność mebli Noti. Uzupełnienie oferty stanowi osprzęt oświetleniowy, dekoracyjne źródła światła oraz systemy zarządzania inteligentnymi budynkami.
Luminosfera nie jest kolejnym salonem z lampami, to 800 metrów przestrzeni otwartej na nowe pomysły, ciekawe inicjatywy i działania kreatywne.
Warsztaty, szkolenia, wystawy i spotkania biznesowe to planydotyczące roku 2015!
ul. Bakalarska 34, 02-212 Warszawa, tel.: 661 34 00 34
www.luminosfera.pl


Firma CREATOR jest Niepubliczną Placówką Oświatową, posiadającą wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji. Podlega nadzorowi i kontroli Kuratorium Oświaty. Posiada też wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy.
Wystawiamy certyfikaty ukończenia kursu, w formie świadectw, wydawane na drukach MEN, zgodnie z Ustawą o Systemie Oświaty z 2006r., potwierdzające zdobycie nowej wiedzy i kwalifikacji zawodowych.
Prowadzimy profesjonalne kursy stacjonarne, w formie wykładów - prezentacji multimedialnych i interaktywnych zajęć warsztatowych w postaci ćwiczeń praktycznych. Oferujemy też zajęcia z obsługi programów komputerowych, po których uzyskuje się międzynarodowy certyfikat firmy GRAPHISOFT. Zajęcia odbywają się w Warszawie, Krakowie, Wrocławie, Białymstoku i Gdyni.
www.creator.net.pl
Organics Beauty Concept to przede wszystkim ludzie z pasją, to wysokiej jakości czyste produkty fryzjerskie i kosmetyczne, to dbałość o środowisko, to wspieranie akcji charytatywnych i zaangażowanie w sprawy ekologii.
Pomysłodawczynie przedsięwzięcia szukały produktów, które będą inne niż wszystkie dostępne na rynku -czystsze, bezpieczniejsze i skuteczne. Najlepsze okazały się naturalne kosmetyki marek O'right oraz Natulique, czyli pielęgnacja i koloryzacja włosów. Niewiele jest takich produktów na rynku, w których formułąch można znaleźć najwyższej jakości składniki, przy czym poza świetnymi składami obie marki dbają o ekologię. Butelki są biodegradowalne. Opakowania są wykonane z kartonu makulaturowego, a nawet stosowany jest druk sojowy, aby ograniczyć szkodliwość wobec środowiska. Wyjątkowym rozwiązaniem jest również fakt, że część szamponów posiada „drzewo w butelce” – w podstawie dołączone są nasiona akacji i po zużyciu szamponu można całą butelkę zasadzić w ziemi, która podczas rozkładania dostarczy niezbędnych składników odżywczych naszemu drzewu. Do opakowań kartonowych dołączone są nasionka kwiatów. W ten sposób każdy może zrobić coś dobrego dla środowiska.
Szamon O’right „drzewko w butelce” został uhonorowany w 2013 r. nagrodą Red Dot Design, czyli oskarem dla branży designu.

Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermamedic Palace to wyjątkowa kraina położona w samym sercu Warszawy Śródmieście – w Pałacu Kultury i Nauki przy Placu Defilad 1. Magia tego miejsca to składowa kilku czynników – skutecznej i bezpiecznej pielęgnacji z wykorzystaniem kosmetyków renomowanych firm, najnowszych technologii medycyny estetycznej i kosmetologii, niezwykle bogatej oferty zabiegów, i piękna luksusowych wnętrz.
Podaruj sobie piękno!

… a jeśli szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla najbliższych, Dermamedic Palace przygotowało specjalne bony podarunkowe.

W ofercie znajdziesz również:
- romantyczne zabiegi dla dwojga
- pakiety dla przyjaciół
- subtelne wieczory panieńskie

Dermamedic Palace
Ul. Plac Defilad 1, PKiN (wejście od strony Kinoteki)
00-901 Warszawa
Tel.: +48 22 292 85 05, Kom.: +48 695 555 710
mail: dermamedic@dermamedic.plKOD design – polska biżuteria autorska stworzona i opatentowana przez Krystynę Odolińską. Klasyczne, ponadczasowe wzory powstały na bazie współczesnych materiałów oraz nowatorskiej techniki.
Biżuteria KOD skierowana jest do kobiet o silnej osobowości, które pragną się wyróżniać i obcować z pięknymi przedmiotami, chcą żyć pełnią zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami, dążą do samorealizacji. W kolekcji także wzory dla mężczyzn.
www.koddesign.plBoConcept jest siecią duńskich salonów oferujących wyposażenie wnętrz.
Produkuje i sprzedaje nowoczesne, designerskie meble przeznaczone dla mieszkańców wielkich miast, którzy kochają nowoczesność, wygodę, własny styl i odrobinę luksusu. Meble BoConcept charakteryzuje funkcjonalność, modularność, prostota i znakomite wzornictwo. Pierwszy salon powstał w 1993 roku w Paryżu. Obecnie na świecie znajduje się ok. 340 salonów w ponad 51 krajach
Odwiedzając nasz salon zawsze otrzymasz fachową poradę w sprawie Twojego domu. W BoConcept jesteśmy pasjonatami produktów które sprzedajemy i jesteśmy dumni z osiąganych przez nas wyników i zadowolenia klientów. Nasi wykwalifikowani Doradcy Klienta znają doskonale nasze produkty i miejski styl jest dla nas czymś bardzo ważnym. Ich wiedza i projekty pomogą dokonać najlepszego wyboru do Twojego wnętrza.
Urban Danish Design since 1952
www.boconcept.pl„Marketing jest procesem społecznym i zarządczym, dzięki któremu – przez tworzenie, oferowanie i wymianę produktów posiadających wartość – konkretne osoby i grupy otrzymują to, czego potrzebują i pragną.” Philip Kotler
OKK! zajmuje się szeroko pojętym marketingiem, oferuje pełen zakres działań PR. Całościowo i kreatywnie podchodzi do każdego zadania. Dzięki współpracy z zespołem profesjonalistów jest w stanie dostarczyć klientom dokładnie tego, czego potrzebują!
Obszar zainteresowania OKK! to przede wszystkim kompleksowa organizacja eventów, konferencji prasowych, prezentacji, seminariów, szkoleń, wystaw, targów, pokazów mody, spotkań nieformalnych. Od pomysłu do realizacji!
www.olgakk.pl


Kreujemy wizerunek turniejowy Par Tanecznych: od dobrania koloru i fasonu stroju, poprzez projekt, jego wykonanie, aż do propozycji uczesania, makijażu i wszelkich dodatków.
Jeżeli marzysz o sukni zaprojektowanej i wykonanej specjalnie dla Ciebie, nasz zespół z wielką pasją i starannością spełni Twoje oczekiwania.
W naszych sukniach tańczyły między innymi finalistki Mistrzostw Polski:
SYLWIA MACZEK i MAGDALENA KORDASZEWSKA,
a obecnie KAROLINA ANIOŁ.
Zapraszamy również do wypożyczalni strojów tanecznych.


Klientom Warsaw Study Centre przysługuje 15% zniżki na dowolny kurs tańca na podstawie Karty Studenckiej WSC (zniżka nie obejmuje kursów dla narzeczonych). Klientom Akademii Tańca M&I Sulewscy przysługuje 50 zł zniżki na dowolny kurs w Warsaw Study Centre na podstawie aktualnego karnetu AT.Sklep taneczny Art Fashion mieści się w Akademii Tańca przy ul. Miedzianej 11.
Znajdziecie tam Państwo – znakomite obuwie taneczne firmy International Dance Shoes i Dansport oraz wysokiej jakości tkaniny na stroje taneczne i wieczorowe firmy CHRISANNE.


Wszyscy kursanci Akademii Tańca po okazaniu ważnego karnetu otrzymają 5% zniżki na zakupy w sklepie Time to.
https://www.facebook.com/TimetoWarszawaPosiadacze książeczki "ślubny prezent" otrzymują 10% zniżki na nasze kursy dla narzeczonych, 5% zniżki na zakupy w salonie "Tylko Ona" oraz wiele innych atrakcyjnych zniżek od partnerów programu.


Posiadacze Europejskiej Karty Młodzieżowej EURO 26 otrzymują 15% zniżki na wszystkie kursy tańca w Akademii Tańca M&I Sulewscy (zniżka nie obejmuje kursów dla narzeczonych).


Członkowie Świata Książki po okazaniu Karty Członkowskiej otrzymują 15% zniżki na wszystkie kursy tańca na poziomie początkującym (zniżka nie obejmuje kursów dla narzeczonych).

Klientom Akademii Tańca M&I Sulewscy po okazaniu karnetu przysługuje 10% zniżki na na językowe kursy semestralne oraz 20% zniżki na wyjazdowe kursy językowe do ELSE w Londynie i ELT w Banbury odbywające się w Cambridge Shool of English.


Studenci Profi Lingua po okazaniu ważnej karty studenta otrzymują 15% zniżki na kursy w Akademii Tańca M&I Sulewscy (zniżka nie obejmuje kursów dla narzeczonych).


Promocja nie łączy się z innymi promocjami w Akademii Tańca.