Kursy dla narzeczonych

TERMINY KURSÓW

Rusza od: 17 czerwca '19
PONIEDZIAŁEK, w godz. 20:00 - 21:30, ul. Puławska 73/75
więcej »
Rusza od: 16 LIPCA '19 do 20 SIERPNIA '19
WTOREK, w godz. 18:30- 20:00, Pałac Kultury i Nauki
więcej »
Rusza od: 30 września '19
PONIEDZIAŁEK, godz. 18:30 - 20:00, Puławska 73/75
więcej »
Rusza od: 27 STYCZEN '20
PONIEDZIALEK, CZWARTEK, w godz. 20:00- 21:30, Pauławska
więcej »
Rusza od: 10 LUTEGO '20
PONIEDZIALEK, w godz. 18:30- 20:00, Puławska
więcej »
Rusza od: 26 MARCA '20
CZWARTEK, w godz. 20:00- 21:30, Puławska 73/75
więcej »
Rusza od: 23 MARCA '20
PONIEDZIAŁEK, w godz. 18:30- 20:00, Puławska 73/75
więcej »

 

 

Intensywny kurs tańca dla narzeczonych

Ślub za pasem i trzeba nauczyć się tańca, który rozpocznie imprezę weselną? Jeżeli chcecie Państwo zaskoczyć i zachwycić swoich gości, zapraszamy do naszej Akademii Tańca M&I Sulewscy, gdzie profesjonaliści pomogą Wam w nauczeniu się kroków i uniknięciu konieczności improwizowania.

Specjalne kursy dla narzeczonych to możliwość zdobycia umiejętności, które przydadzą się nie tylko w trakcie wesela. Naukę walca angielskiego, wiedeńskiego, disco samby, disco swingu czy rock'n'rolla można spożytkować w przyszłości i iść przez życie tanecznym krokiem.

Nauczamy tańca towarzyskiego tak, aby zdobyte umiejętności można było pokazywać na rozmaitych imprezach ze znajomymi czy uroczystościach rodzinnych. Nasi Klienci najczęściej wybierają naukę walca angielskiego - tańca prostego, ale zmysłowego i niezwykle przyjemnego. Przy dźwiękach orkiestry i z uśmiechem na ustach można zadziwić rodzinę i znajomych, jednocześnie pozbywając się stresu związanego z tym ważnym w życiu każdej pary młodej wydarzeniem.

Nawet jeżeli nigdy nie tańczyliście i nie macie pewności czy sobie poradzicie, nasi instruktorzy pokażą Wam wszystko od podstaw i umożliwią skuteczną naukę w stawianiu kroków oraz poprowadzeniu partnerki. Profesjonaliści chętnie zdradzą tajemnice, dzięki którym taniec będzie wyglądał efektownie, a także podpowiedzą jak skutecznie stawiać kroki i dobrze czuć się nawet w sukni ślubnej czy garniturze. Do każdej pary podchodzimy w pełni indywidualne, dzięki czemu efekty przychodzą łatwo i szybko, a narzeczeni nie muszą spędzać setek godzin na parkiecie, aby wszystkiego się nauczyć. Pragniemy działać tak, aby ani wysokie obcasy, ani śliska podłoga nie były elementami, które miałyby przeszkodzić Wam w weselnej zabawie.

Nasza nauka walca angielskiego, disco czy rock'n'rolla to nie tylko stawianie kroków, ale również możliwość poznania innych par, które również planują weselę i zawarcie nowych znajomości. W naszych kursach udział biorą ciekawi ludzie, którzy chętnie wymienią się swoimi doświadczeniami, nie tylko tanecznymi. Pozwoli to na zdobycie jeszcze większej motywacji do nauki i sprawi, że kurs będzie jeszcze bardziej wartościowym doświadczeniem.