Klub Tańca Sportowego

Akademia Tańca M&I Sulewscy zaprasza turniejowe pary taneczne
 na practisy i otwarte zajęcia taneczne, które poprowadzą trenerzy Akademii Tańca.


Kadra trenerska Akademii Tańca M&I Sulewscy

Monika i Ireneusz Sulewscy - Vice Mistrzowie Polski Par Zawodowych, założyciele Akademii Tańca M&I Sulewscy

Przemysław Łowicki - wielokrotny Mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich

Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa - Mistrzowie Polski w tańcach latynoamerykańskich

Norbert Mika & Anna Ramiączek-Mika - finaliści Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich

Rafał Konopacki - trener par turniejowych Akademii Tańca

Paweł Chruszczyński - trener par turniejowych Akademii Tańca

Małgorzata Grządka - trener par turniejowych Akademii Tańca



GRAFIK DLA PAR TURNIEJOWYCH - WRZESIEŃ - CZERWIEC 2014/2015
TRENINGI PORANNE
STANDARD + ŁACINA
 PONIEDZIAŁEKWTOREK ŚRODA          
 CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
 GODZINA 10:00-17:00
 10:00-14:30
 10:00-18:30
 10:00-17:00
 10:00-14:30
 10:00-14:30
 --
 MIEJSCE Chłodna 3
 Chłodna 3
 Chłodna 3
 Chłodna 3
 Chłodna 3
 Chłodna 3
 --
GODZINA
17:00-18:30
17:00-18:30
--
--
 14:00-17:00--
 --
MIEJSCE
 Miedziana 11
 Miedziana11
 -- --Miedziana 11
-- --
 trening
własny
trening
własny
trening
własny

trening własny
trening
 własny
trening
 własny

 --
        PRACTIS WIECZORNY
        STANDARD
  PONIEDZIAŁEKWTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA
NIEDZIELA
 GODZINA 21:30-23:30
21:30-23:00 21:30-23:00
 21:30-23:00
 18:30-20:00
 -- --
 MIEJSCE Chłodna 3
 Miedziana
 Miedziana 11
 Miedziana11
 Miedziana 11
 ----
 trening
własny
trening własny
trening
własny

trening własny
    practis z trenerem      P. Chruszczyński
R. Konopacki
--
 --
        ŁACINA
  PONIEDZIAŁEKWTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA
NIEDZIELA
 GODZINA21:30-23:00
 20:30-22:30
 21:30-23:30
 20:30-22:30
18:30-20:00
--
--
 MIEJSCE Miedziana 11
Chłodna 3
  Chłodna 3
 Chłodna 3
Miedziana 11
--
--
 trening
własny
trening
własny
practis kontrolowany z trenerem
 I. Sulewski/Przemek Łowicki*
 trening własny
 pracis z trenerem
 P. Chruszczyński
R. Konopacki
 ----

* W środy
   wg planu: pierwsza godzina zajęcia grupowe, druga godzina practis
  

GRAFIK ZAJĘĆ GRUPOWYCH
ZAJĘCIA GRUPOWE/practis (Łacina)ŚRODA21:30-23:30Chłodnazajęcia grupowe** /practisIreneusz Sulewski Przemek Łowicki
SEKCJA TURNIEJOWAPONIEDZIAŁEK18:30-20:00ChłodnaStandardR. Konopacki
 SEKCJA TURNIEJOWA
 CZWARTEK 17:30-19:00 Chłodna
Łacina
 R. Konopacki
MŁODZIEŻOWA SEKCJA TT (14-18 LAT)
PARY ZAAWANSOWANE

 PONIEDZIAŁEK 17:00-18:30 Chłodna
 Standard M. Grządka
MŁODZIEŻOWA SEKCJA TT (14-18 LAT)
PARY ZAAWANSOWANE

 CZWARTEK 17:00-18:30 Miedziana
 Łacina P.Chruszczyński
DZIECIĘCA SEKCJA TT (do 14 LAT)
PARY ZAAWANSOWANE

ŚRODA
 17:00-18:30
Miedziana Standard M. Grządka
DZIECIĘCA SEKCJA TT (do 14 LAT)
PARY ZAAWANSOWANE

 PIĄTEK17:00-18:30
MiedzianaŁacina
 P.Chruszczyński 
KLUB TAŃCA SPORTOWEGO (7-9 LAT)
PARY ŚREDNIOZAAWANSOWANE
 PONIEDZIAŁEK 18:00-19:30 Miedziana
Łacina
Standard
K. Żurawska
M. Niewiadomski

KLUB TAŃCA SPORTOWEGO (7-9 LAT)
PARY ŚREDNIOZAAWANSOWANE
CZWARTEK
18:00-19:30
 Miedziana
 Łacina Standard
K. Żurawska  
M. Niewiadomski 

MIŁOŚNICY TAŃCA
SEKCJA TURNIEJOWA
 ŚRODA 20:00-21:30Chłodna
Łacina
 I. Sulewski
MIŁOŚNICY TAŃCA
SEKCJA TURNIEJOWA
 CZWARTEK19:00-20:30 Chłodna Standard  R. Konopacki
MIŁOŚNICY TAŃCA
 PONIEDZIAŁEK20:00-21:30
Chłodna
 Standard  D. Myćka
MIŁOŚNICY TAŃCA
 ŚRODA 18:30-20:00 Chłodna Standard  A. Borsuk
MIŁOŚNICY TAŃCA
 NIEDZIELA 15:30-17:00 Miedziana Standard A. Borsuk
MIŁOŚNICY TAŃCA
 NIEDZIELA 17:00-18:30 Miedziana Łacina I. Sulewski
ZAJĘCIA DODATKOWE
SEKCJE TURNIEJOWE
 PIĄTEK20:00-21:30
 Miedziana
balet, jazz, stretching
 

** Grafik pracy trenerów





Slovak Open Championships

8-9 września 2012

Bratysława

Katarzyna i Robert Szlendak
zwycięzcy WDSF Senior II Open Standard

 

 XI Kistelek Open (Węgry)

23 września 2012

Katarzyna i Robert Szlendak
zwycięzcy WDSF Senior II Open Standard

 


Mistrzostwa Polski PTT i FTS - Latin

9-10 luty 2008

Gliwice


 

Wyniki Kategorii Dorośli Latin:


I. Krzysztof Hulboj, Jania Lesar - Akademia Tańca Warszawa

II. Marek Fiksa, Kinga Jurecka- Akademia Tańca Warszawa

III. Norbert Mika, Anna Ramiączek -Akademia Tańca Warszawa


 

 



½ finału:


 IV. Radziejowski Krystian, Maczek Sylwia -Bravo- Wrocław 


V. Suchocki Andrzej, Piecewicz Natalia -Idea- Kraków 


VI. Czarnecki Łukasz, Kajak Kamila -Perfect- Gdańsk 


VII. Korolyov Gieorgij, Winiarska Blanka -Estela- Olsztyn 


VIII-IX. Kalitowski Marcin, Dmochowska Katarzyna -Astra- Szczecin 


VIII-IX. Latushkin Olexandr, Matlak Diana -Akademia Tańca- Warszawa


X. Pściuk Krzysztof, Heinze Monika-Idea- Kraków


XI. Raniś Bartosz, Raniś Patrycja -Pasja- Poznań


XII-XIII Niewiadomski Marcin, Żurawska Katarzyna -Akademia Tańca-

Warszawa


XII-XIII. Szelest Piotr, Kłos Diana -Akademia Tańca- Warszawa

 

 

 

Krzysztof Hulboj, Jania Lesar


Marek Fiksa, Kinga Jurecka
 
Norbert Mika, Anna Ramiączek




MISTRZOSTWA POLSKI
w TAŃCACH LATYNOAMERYKAŃSKICH
LUBLIN 2006
par najwyższej klasy tanecznej „S”


Podium
I Miejsce – Przemek Łowicki i Yana Pokrovskaya - Akademia Tańca – Warszawa

II Miejsce – Marek Fiksa i Kinga Jurecka - Akademia Tańca – Warszawa

III Miejsce – Norbert Mika i Anna Ramiączek - Akademia Tańca – Warszawa

 

IV Miejsce: Georgiy Korolyov i Izabela Janachowska – Esteta – Olsztyn

V Miejsce: Łukasz Czarnecki i Kamila Kajak - Perfekt – Gdańsk

VI Miejsce: Rafał Maserak i Magda Soszyńska - Contra – Warszawa


 


½ FINAŁU:

VII Miejsce: Robert Kochanek i Anna Stepunina - Contra – Warszawa
VIII Miejsce: Marcin Hakiem i Blanka Winiarska - Słońce – Poznań
IX–X Miejsce: Marcin Niewiadomski i Katarzyna Żurawska – Akademia Tańca- Warszawa
IX–X Miejsce: Piotr Kordaszewski i Magdalena Maj – Lider – Lublin
XI Miejsce: Piotr Szelest i Diana Kłos – Akademia Tańca – Warszawa
XII Miejsce: Andrzej Suchocki i Dorota Thomas – Idea – Kraków

 

Katarzyna Żurawska, Marcin Niewiadomski
Katarzyna Żurawska
Marcin Niewiadomski


Diana Kłos
Piotr Szelest

Od kilku lat nasza Akademia Tańca przy ul. Chłodnej 3 jest jedynym miejscem w Polsce, gdzie codziennie spotykają się na wspólnym treningu czołowe pary Polski.

Taniec sportowy jest jedną z głównych działalności Akademii Tańca. Podstawowym celem sekcji jest szkolenie par tanecznych i ich udział w rywalizacji sportowej.

Zapewniamy:

doskonałe warunki do treningu
Do dyspozycji par jest jedna z sal w Centrum Warszawy przy ul. Chłodnej 3, o powierzchni 220 m², z parkietem na legarach (jest to bardzo ważne dla zdrowia tancerzy, gdyż chroni stawy przed kontuzjami i zwyrodnieniami ) z lustrami, bardzo dobrym nagłośnieniem i niepowtarzalna atmosferą. Zapewniamy dostęp do sali codziennie, od wczesnych godzin rannych, aż do późnego wieczoru.
opiekę trenerską
Większą część naszego życia poświęciliśmy dla tańca – bo był i jest on naszą pasją. Sami trenowaliśmy taniec towarzyski wyczynowo, wiemy ile kosztuje on pracy, wyrzeczeń i poświęcenia, i jednocześnie wiemy, jaka jest satysfakcja, gdy odnosi się sukces, i wiemy co zrobić, żeby ten sukces osiągnąć. Obecnie trenowanie par sportowych stało się naszym hobby a ich sukcesy są realizacją naszych marzeń.
Oferujemy im nasze doświadczenie (trenujemy pary od 1988 roku) i wiedzę, służymy radą i wsparciem, jednocześnie dając wolną rękę.
możliwość szkolenia u najlepszych trenerów na świecie
Dzięki naszym wieloletnim kontaktom, jako nieliczni w Polsce, organizujemy naszym parom szkolenia w Londynie u najlepszych trenerów na świecie. Na stałe współpracujemy z takimi sławami jak – Colin James i Hans Galke.

 

MŁODZIEŻOWA SEKCJA TAŃCA TOWARZYSKIEGO (14-18 LAT)
ZAAWANSOWANE PARY TURNIEJOWE


Taniec to nie tylko nauka kroków i sposób na zorganizowanie wolnego czasu dziecka, taniec pozwala również:

• rozwinąć zdolności artystyczne dziecka
• uaktywnić ruchowo
• pokonać nieśmiałość
• dodać pewności siebie
• odkryć talent dziecka
• uwrażliwić na muzykę
• uczy odpowiedzialności, dyscypliny
i współpracy z rówieśnikami
• uczy dobrych manier

Dzieci ze szczególnym zdolnościami i zamiłowaniem do tańca znajdą u nas bardzo dobre warunki do rozwijania swoich umiejętności, oferujemy bowiem fachową opiekę i bezpośredni dostęp do najlepszej wiedzy tanecznej, dzięki której można stworzyć mistrza. Dodatkowym atutem jest to, że w naszej Akademii Tańca trenują wszystkie najlepsze pary Polski.

• Zajęcia taneczne Młodzieżowej Sekcji Tańca Towarzyskiego odbywają się:

ul. Chłodna 3, Warszawa

(wejście od ul. Ciepłej, w budynku Straży Pożarnej)

Poniedziałki w godz. 17.00 – 18.30 - tańce standardowe
Czwartki w godz. 17.00 – 18.30 - tańce latynoamerykańskie

sekcja dziecięca
sekcja dziecięca

DZIECIĘCA SEKCJA TAŃCA TOWARZYSKIEGO (DO 14 LAT)
ZAAWANSOWANE PARY TURNIEJOWE


Zajęcia grupowe sekcji:

ul. Miedziana 11 (budynek Domu Słowa Polskiego) 

Środy, w godz.  17:00 - 18:30 - tańce standardowe
Piątki, w godz. 17:00 - 18:30 - tańce latynoamerykańskie

Kadra trenerska:
tańce standardowe - Małgorzata Grządka
tańce latynoamerykańskie - Paweł Chruszczyński
 

KLUB TAŃCA SPORTOWEGO (7 - 9 LAT)
PARY POCZĄTKUJĄCE


Zajęcia grupowe sekcji:

ul. Miedziana 11 (budynek Domu Słowa Polskiego)

tańce standardowe i latynoamerykańskie
Poniedziałki, w godz. 18:00 - 19:30

Czwartki, w godz. 18:00 - 19:30
 
Kadra trenerska:
tańce standardowe - Katarzyna Żurawska
tańce latynoamerykańskie - Marcin Niewiadomski