Instruktorzy


Kadra instruktorska Akademii Tańca M&I Sulewscy:
 
 
Marcin Tumasz
 

Z tańcem towarzyskim związany od ponad 15 lat. Finalista i zwycięzca wielu ogólnopolskich turniejow. Posiada klasę taneczną A w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Po zakończeniu kariery sportowej zajął się uczeniem par turniejowych w w trójmiescie, prowadził również kursy oraz lekcje dla narzeczonych. Zajęcia prowadzi w luźny sposób i z poczuciem humoru, ale jeśli trzeba potrafi zmotywować kursantow i wymagać więcej, więc na pewno nie będziecie się u niego nudzić.
Drugą pasją w ktorej się realizuje jest fotografia taneczna, fotografuje zawody i zmagania taneczne na wielu ogólnopolskich turniejach, współpracuje rownież z tancerzami min. z programu Taniec z gwiazdami.

W Akademii Tańca prowadzi:
- taniec towarzyski
- kursy dla narzeczonych
- lekcje indywidualne

Maria ForyśMuzyk, choreograf i pedagog tańca.

Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Rytmiki. Laureatka konkursow pianistycznych, tancerka
i wokalistka afrykańskiego zaspołu „Ikenga Drummers“ z którym występowala na Międzynarodowych Festiwalach Muzyki Jazzowej, w Operze Leśnej w Sopocie i Teatrze Muzycznym w Gdyni. Tańczy od piątego roku życia a pierwsze kroki postawiła w Studium Baletowym Państwowj Opery Bałtyckiej w takich przedstawieniach jak: „Królewna Śnieżka“ oraz „Wiosna, lato, jesień, zima“. Wielką szansą oraz niezapomnianym doświadczeniem tanecznym okazał się „Opentaniec“ oraz „12 Ławek“ w Teatrze Muzycznym w Gdyni w choreografi Jarosława Stańka. Tak wspaniale rozpoczęta znajomość z Jarosławem Stańkiem zaowocowała kilkoma pięknymi tanecznymi projektami jak „Carmina 06 – Wianki – Kraków, „Olza“- multimedialny międzynarodowy show w Pradze, „Vichry“ – multimedialny show w Czechach oraz filmem „Kochaj i Tańcz“. Punktem zwrotnym w karierze tanecznej była współpraca z zespołem Blog 27 oraz nagroda „MTV European Music Awards“ w kategorii „The Best Polish Act“. W 2008 roku została finalistką pierwszej edycji programu „You Can Dance - Po Prostu Tańcz“ co dało jej szansę na nagranie serii programów tanecznych dla dzieci „Cartoon Network Dance Club“. W roku 2010 stworzyła choreografie do spektaklu „Antoine“ w którym także wcieliła się w rolę Josephine Baker. Od roku 2008 tworzy choreografie do teledysków, reklam oraz programów telewizyjnych takich jak: „You Can Dance - Po Prostu Tańcz“ czy też „Bitwa na Głosy“ . Założycielka dziewczęcej grupy tanecznej Tres Jolie Squad.
Obecnie gra w musicalu „Zorro“ w Teatrze Komedia w Warszawie. Jest
także nauczycielem muzyki oraz instruktorem tańca . Jej pasją jest śpiew, taniec oraz praca z dziećmi. Systematycznie pobiera naukę tańca w szkolach Brodway Dance Center – New York, oraz Millenium Dance Complex i Debbie Reynolds Dance Studio – Los Angeles.

 


Ewelina StasiukEwelina Stasiuk – jest dyplomowanym choreografem scenicznym, instruktorem tańca, pilates i fitness. Absolwentka filologii polskiej z teatrologią UKSW w Warszawie. Tańczy od 17 lat, a ze sportem ma do czynienia od kiedy zaczęła chodzić. Jest kilkakrotną Mistrzynią Polski w tańcu nowoczesnym oraz finalistką Mistrzostw Świata IDO. Jest uczestniczką warsztatów z różnych technik tańca w Polsce i zagranicą (m.in. Londyn, Kanada, Niemcy, Czechy, Słowenia).
Szkoliła się u znanych choreografów i tancerzy (m.in. Jose de la Cruz, Anthony King, Daniel Le Spurr, Mathew Tseng, Louis Warning- Scooby, Lil Phil, Marcel Barrett, Jay Select, Thierry Verger, Atsushi Takenouchi, Natalia Iwaniec, Robert Śliżewski, Joanna Woszczyńska, Iwona Olszowska, Marta Pietruszka, Barbara Bujakowska). Jak również u najbardziej doświadczonych nauczycieli technik fitness i pilates – uczestniczy w konwencjach Reebok University Poland oraz IFAA.
Przez 12 lat była tancerką Formacji Tańca Nowoczesnego i Alternatywnego Teatru Tańca „LUZ”.
Wystąpiła w kilku musicalach m. in. we Francji i Japonii. Trzy lata temu zaczęła eksplorować technikę Pilatesa i poszerza ją o elementy jogi na swoich zajęciach. Jej klienci zazwyczaj od pierwszych zajęć zostają z nią na zawsze.
Tworzyła reżyserię oraz ruch sceniczny do spektakli warszawskich teatrów akademickich. Jest
performerką i współreżyserem spektakli improwizowanych, które łączą muzykę, taniec, obraz, słowo
oraz nowoczesne techniki wizualizacji. Od trzech lat prowadzi własny zespół taneczny „Keep On
Dance” w Centrum Kultury Wilanów w Warszawie.
Hobbystycznie propaguje sztukę tańca, ruch oraz zdrowy i rozsądny sposób życia w zgodzie ze swoim
ciałem na swoim fanpage’u „Zaufaj mi, jestem tancerzem”.

Ida Saidi

To dwudziesto-sześcioletnia tancerka, która po swoich pierwszych zajęciach baletu w wieku lat sześciu zdecydowała, że chce być tancerką. Przez pierwsze 9 lat całkowicie pochłaniał ją balet, przez kolejne parę lat trenowała jazz dance i jego pododmiany (latin jazz, afro jazz, modern jazz), aż ostatecznie trafiła na zajęcia tańca brzucha, gdzie odnalazła coś, czego zawsze dotychczas jej w tańcu brakowało: niezwykłą delikatność i ten subtelny wyraz artystyczny, który odróżnia tę technikę od wszystkich innych. W tym czasie zajęła się również jogą, którą nauczyła ją ćwiczyć w sposób zdrowy i bezpieczny dla ciała. I to właśnie taniec brzucha i joga okazały się dla niej wyjątkowe: taniec brzucha pozwolił w pełni zrealizować się pod względem artystycznym, joga – zrozumieć możliwości swojego ciała i ich granice. Od czterech lat występuje solo i prowadzi regularne zajęcia i warsztaty tańca brzucha. Od początku swojej kariery kształciła się u wielu wybitnych instruktorów baletu, jazzu, tańca brzucha i jogi, z których każdy miał niewątpliwie wpływ na ukształtowanie jej stylu i sposób prowadzenia zajęć.

W Akademii Tańca prowadzi:
- Taniec Brzucha
- lekcje indywidualne

 


 
 Irad Mazliah

Choreograf, tancerz, dyrektor artystyczny, instruktor Pilates’u
W latach 2011- 2012 obejmował stanowisko dyrektora artystycznego Festiwalu Tańca Intimadance, organizowanego przez Teatr Tmuna w Tel Awiwie.
Jest pomysłodawcą i współtwórcą the Sadna Dance School w Hajfie (Izrael) – profesjonalnego trzyletniego programu edukacji tancerzy i artystów sztuk performatywnych, gdzie studiował w latach 2000-2003.
Spektrum zainteresowań Irada rozciąga się pomiędzy sztuką tańca, teatrem, działaniami performatywnymi i typu site-specific, tworzeniem autorskich scenografii oraz prac plastycznych. Jego prace były prezentowane na wielu festiwalach, w muzeach, galeriach i przestrzeniach publicznych.
Spektakle autorskie: prace solowe: all is ok (2003), ground floor (2004), the dominant side (2005/2010); prace grupowe: house/home (2004), from grass height (2006), the cave (2006), unter den linden (2009), foreign work (2011), spike (2012).
W latach 2003-2005 Irad był stypendystą Amerykańsko-Izraelskiej Fundacji Kulturalnej w dziedzinie tańca i choreografii. W 2010 roku Polski Instytut w Izraelu wraz z Instytutem A. Mickiewicza w Polsce przyznał Iradowi stypendium naukowe mające na celu przybliżenie wizerunku sceny tańca współczesnego w Polsce.

 

Anita Łapińska

Tańca uczyła się w Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie i w Academie de danse classique Princesse Grace w Monaco. Dwukrotna laureatka III i I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Tańca w Gdańsku. Uczestniczka Gali Gwiazd Baletu na Maderze, stypendystka Ministra Kultury i Sztuki w roku 2011. Obecnie tancerka w Teatrze Palladium oraz Instruktor tańca.

W Akademii Tańca prowadzi:
- akademie baletową

„Praca z dziećmi to moja ogromna pasja… to cudowne móc obserwować ich rozwój i oczywiście uśmiech na twarzach. Zdecydowanie bardzo dużo uczę się od moich podopiecznych, ponieważ emocje czy uczucia dzieci są po prostu najszczersze „

 

Emilia Cholewicka


Tancerka, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie, studentka kulturoznawstwa.
Od najmłodszych lat brała udział w licznych spektaklach Teatru Wielkiego- Opery Narodowej w Warszawie, rozwijając doświadczenie sceniczne (m.in. „Śpiąca królewna”, „Don Giovanni”, „W krainie czarodziejskiego fletu”, a także wielu koncertach szkolnych- występując w układach tańca klasycznego, współczesnego czy charakterystycznego, jak również w wariacjach solowych z najsłynniejszych baletów klasycznych, takich jak „Raymonda”, „Korszarz” czy „Giselle”).
Uczestniczyła w różnego rodzaju warsztatach i wymianach, m.in. w Edynburgu czy Tel-Avivie.
Tańczyła w spektaklach związanych z Rokiem Chopinowskim, takich jak „Chopiniana” przygotowywanym przez polskie państwowe szkoły baletowe, a także choreografii Jacka Tyskiego, pt. „Tańczący z Chopinem”.
Obecnie rozwija swoją wiedzę i umiejętności w różnych dziedzinach związanych z kulturą i sztuką, studiując kulturoznawstwo na Uniwersytecie SWPS. Poza tańcem interesuje się również muzyką, organizacją festiwali i wydarzeń kulturalnych czy teatrem.
Otrzymała stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na rok 2014/15 za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Zawodowo realizuje się tańcząc w różnego rodzaju spektaklach tanecznych, m.in. w Teatrze Palladium, a od kilku lat prowadzi zajęcia baletowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w języku polskim i angielskim. Dominik Janowski

Taniec jest dla niego czymś więcej, niż tylko nauką figur. W jego rodzinnym Kaliszu podczas nauki tańca towarzyskiego odkrył, że zawiera on w sobie ogrom pozytywnych emocji. Uwielbiał wychodzić poza utarte schematy kładąc jednocześnie bardzo duży nacisk na musicality, co do tej pory jest jego charakterystyczną cechą w tańcu.
Od początku nauki uczestniczył w licznych międzynarodowych festiwalach w Europie. Podczas warsztatów poznawał także inne techniki, które ukazały mu szerokie możliwości przekazywania intencji ruchu w kizombie. Z początkiem 2013 roku nawiązał współpracę z Warsaw Salsa Club, gdzie został głównymi instruktorem kizomby razem z Dominiką Tur. W 2014 roku razem ze swoją partnerką założył jedną z niewielu grup choreograficznych kizomby, która z sukcesem wystąpiła na największym festiwalu kizombowym w Polsce. Rok 2015 także wprowadził zmiany w jego karierze tanecznej, gdyż w tym okresie nawiązał dodatkowo współpracę ze szkołą Salsa Libre oraz utytułowaną Akademią Tańca M&I Sulewscy.
Co ciekawe, w trakcie nauki zgłębił także muzycznie ten gatunek i rozpoczął pracę DJ-a w 2012 roku pod pseudonimem Cabo. Obecnie jest już cenionym specjalistą od kizomby, bachaty i lambazouka grającym na wielu imprezach w Warszawie. Znany jest w środowisku tanecznym z poprawnego odczytywania nastroju na parkiecie i dobierania odpowiedniego repertuaru. Został już także doceniony na międzynarodowych festiwalach, w których brał udział, m.in. na Bibie Salsowej w Gdańsku, D4K, Bachaturo, Bachata and Kizomba Lovers Festival, czy Salsa Spring Break.
Obecnie jako doświadczony instruktor przekazuje swoją bogatą wiedzę na ten temat. Twierdzi, że kluczem do sukcesu w kizombie jest równanie „1+1=1” i ono najlepiej oddaje jego zafascynowanie tym tańcem.

 


Patrycja Rydzik

Taniec to jej największa pasja. W nim znajduje motywację do działania. Taniec daje jej niesamowite poczucie radości i wolności.
Ruch był w jej życiu obecny od zawsze. W szkole podstawowej trenowała gimnastykę oraz taniec w najróżniejszych odmianach, należąc do formacji tańca nowoczesnego. Salsę odkryła dopiero na studiach i od tej pory zupełnie nie wyobraża sobie bez niej życia. I tak rozpoczęło się jej taneczne „uzależnienie”, które skutkowało uczestnictwem w ogromnej ilości zajęć tanecznych, następnie zaś w licznych warsztatach i festiwalach w Polsce i na świecie – Warsaw Salsa Festival, Bachaturo, Berlin Salsa Congress, Salsa Spring Break, Bachatea i wiele innych.
W 2012 roku poznała bachatę, która pochłonęła ją bez reszty. Bachatę kocha za spontaniczność, swobodę w wyrażaniu siebie, kobiecość i przede wszystkim za jej naturalność. Jest dla niej swoistą rozmową pomiędzy partnerami.
Patrycja jest członkiem wielu grup choreograficznych salsowych oraz bachatowych. Pragnienie pracy nad ciałem, wskazówek dotyczących techniki oraz chęć dalszego rozwoju sprawiły, że dostała się do formacji tanecznej E&S Ladies Team, trenowanej przez znany duet Edytę Czagowiec i Sandrę Guzek, gdzie u boku najlepszych salseras zdobywa wiedzę z różnych stylów tańca. Jako tancerka wystąpiła w wielu pokazach i konkursach na polskich i zagranicznych festiwal takich jak: Warsaw Salsa Festival, Salsa Sping Break, Riga Salsa Festival, Berlin Salsa Congress. Sukcesywnie do grona jej nauczycieli dołączyli m. in. Łukasz Raś i Ewa Jankowska, Kuba Makowczyński, Marcin Olszewski, Basie Zielińska, Łukasz Słaniewski i Klaudia Oleksak, Korke& Judith, Daniel&Desiree, Chaves i Silvia i wielu innych.

W Akademii Tańca prowadzi:
- salsę w parach
- bachatę

Anna Borsuk

Zawodowa tancerka najwyższej klasy tanecznej „S”. Swoja przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 12 lat, wkrótce jednak taniec zawładnął jej życiem. Ania może pochwalić się bogatym wachlarzem sukcesów m.in.:
- II v-ce Mistrzowie Polski Zawodowych Par Standardowych,
- I v-ce Mistrzowie Otwartych Mistrzostw Polski,
- reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Świata w Madryt 2007,
- Finaliści French Open 2007,
- Finaliści Alassio Open 2007.
Obecnie od 2009 r. reprezentuje Anglię w kategorii Zawodowych Par w stylu Standard.
Sukcesy:
- Finaliści UK Prof. Close Championships 2009 (5 miejsce),
- Półfinaliści German Open 2009,
- Półfinaliści międzynarodowego turnieju Paris DisneyLand Resort 2009.
Jako instruktorka jest cierpliwa, ale i wymagająca, a wszystko po to, by umiejętnie przekazać oraz zaszczepić swoją miłość do tańca.

W Akademii Tańca prowadzi:
- taniec towarzyski
- kursy dla narzeczonych
- grupy zaawansowane - tańce standardowe
- lekcje indywidualne


Grzegorz Brzeszczak

Instruktor i tancerz najwyższej klasy tanecznej „S” w tańcach standardowych oraz klasy „A” w tańcach latynoamerykańskich.
Tańczy już od ponad 10 lat. Jako tancerz zwiedził wiele krajów, biorąc udział w turniejach na całym świecie. Zdobył finałowe miejsca reprezentując Polskę w takich państwach jak: Niemcy, Francja, Hiszpania, Rosja, Czechy, Słowacja, Ukraina, Białoruś, Litwa, Słowenia, Mołdawia, Chiny, Tajwan, Singapur, Malezja. Jest tancerzem bardzo utytułowanym i znanym na parkietach całego świata. Na swoim koncie posiada:
- tytuł Mistrza Polski w tańcach standardowych
- Wicemistrzostwo Polski w tańcach standardowych
- finał Mistrzostw Polski w 10 tańcach
- kilkukrotny finał Mistrzostw Polski w tańcach standardowych
- udział w Mistrzostwach Świata w tańcach standardowych
- wielokrotne Mistrzostwo Okręgu Mazowieckiego
- wielokrotne zwycięstwo w Grand Prix Polski
Po zakończeniu kariery turniejowej spełnia się jako trener par turniejowych oraz instruktor.

W Akademii Tańca prowadzi:
- taniec towarzyski
- kursy dla narzeczonych
- lekcje indywidualne


Adam Gałązka
Zawodowy tancerz najwyższej klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Jego taneczna kariera rozpoczęła się już ponad 15 lat temu. Na swoim koncie zgromadził m.in.:
- Mistrzostwo okręgu mazowieckiego w tańcach latynoamerykańskich,
- Finał Grand Prix Polski,
- Zwycięstwo w Turnieju IDSF Bratislawa,
- Mistrzostwo okręgu mazowieckiego w tańcach standardowych.
Reprezentował również Polskę na licznych turniejach międzynarodowych m.in.: German Open, Cervia Open,
UK Open, International, Blackpool.

W Akademii Tańca prowadzi:
- taniec towarzyski
- kursy tańca dla narzeczonych
- lekcje indywidualne
Artur Zawadzki

Pasjonat tańca, który swoją taneczną przygodę zaczął w 2005 roku od tańca towarzyskiego. W czasie kariery sportowej osiągnął klasę taneczną „B” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Zdobył wiele pucharów i medali na turniejach organizowanych w całej Polsce w tym między innymi kilkukrotnie puchar okręgu Mazowieckiego. Obecnie szuka inspiracji i pomysłów w pracy zaczerpując je z innych stylów tanecznych, takich jak: balet, jazz, salsa i inne tańce kubańskie. W 2011 roku zdobył państwowy tytuł instruktora tańca i rozpoczął nauczać innych. Zajęcia prowadzone przez niego charakteryzują się dużym luzem oraz dużą dawką pozytywnej energii ,dzięki czemu jego kursanci chętnie przychodzą na zajęcia.
W Akademii tańca prowadzi :
zajęcia z tańca towarzyskiego dla par i singli oraz lekcje indywidualne.
Justyna Jędrzejewska & Andrzej Bernaś
Młody, dynamiczny i czasem nieprzewidywalny warszawski duet. Oboje mają kilkuletnią praktykę w prowadzeniu zajęć tanecznych. Swoje umiejętności oraz wiedzę zdobyli u wielu nauczycieli i mistrzów tańca, ucząc się w różnych miastach Polski oraz poza jej granicami. Posiadają doświadczenie w różnorodnych technikach taneczno-ruchowych (taniec towarzyski, taniec klasyczny, taniec współczesny, salsa, jazz, contact improvisation, metody świadomości ciała). Taniec jest ich pasją i wspólną przygodą. Pracą i rozrywką. Manifestacją osobowości i przede wszystkim spełnieniem marzeń.
W tangu szczególną wagę przywiązują do jego improwizowanego charakteru oraz swobody wyrazu poprzez ruch i muzykę. Mają duży szacunek dla tradycji, kodu zachowań i społecznej natury tego tańca. Nie przeszkadza im to w poszukiwaniach i ciągłej eksploracji nowych ścieżek wyznaczanych przez współczesne czasy.
Ich zajęcia to starannie przygotowany materiał i metodycznie prowadzone lekcje, które umożliwiają uczniom aktywne uczestnictwo w tangowym świecie. Zawsze, na bieżąco, modyfikują je tak by dawały satysfakcję wszystkim osobom na sali. Starają się budować w uczniach poczucie pewności siebie, wiary we własne możliwości i podtrzymywać chęć do ciągłego rozwoju. Dla swoich kursantów są zawsze dostępni poza zajęciami (na milongach i praktykach) i chętnie pomagają jeśli pojawiają się jakieś taneczne problemy.

W Akademii Tańca prowadzą:
- tango argentyńskie
- lekcje indywidualne


Monika Kołosińska

Tancerka najwyższej klasy tanecznej “S”. Tańczy od 9 roku życia. Szlify zdobywała u najlepszych m.in.: Arkadiusza i Iwony Pawlowić, Ireneusza i Moniki Sulewskich, Krzysztofa Trentowskiego, Lecha Romankiewicza, Juki Hapolainen, Colina James’a.
Do jej licznych sukcesów należą m.in.:
- v-ce Mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim w kategorii 10 tańców,
- dwukrotna v-ce Mistrzyni Polski w kategorii tańców standardowych
- pięciokrotna zdobywczyni Pucharu Okręgu Warszawskiego,
- medalistka prestiżowych turniejów tańca takich jak:
Polish Open Championships, Baltic Cup, Tropicana Cup, Polish Cup.
Po zakończeniu dziesięcioletniej kariery zawodowej kontynuuje swoje zamiłowanie do tańca, ucząc innych. Perfekcyjny warsztat taneczny, ogromna cierpliwość oraz świetny kontakt z ludźmi sprawiają że jej zajęcia cieszą się ogromną popularnością.

W Akademii Tańca prowadzi:
- taniec towarzyski
- kursy tańca dla narzeczonych
- lekcje indywidualne


Anna Leśniok

Zawodowa tancerka najwyższej klasy tanecznej „S” w tańcach latynoamerykańskich. Tańczy od 8 roku życia, na swoim koncie zgromadziła liczne sukcesy, m.in.:
- kilkukrotne v-ce Mistrzostwo Okręgu Świętokrzyskiego,
- kilkukrotne Mistrzostwo Polski Formacji Tanecznych,
- Mistrzostwo Okręgu Mazowieckiego,
- v-ce Mistrzostwo Polski Zawodowych Par Tanecznych w tańcach latynoamerykańskich,
- Mistrzostwo Polski Zawodowych Par Tanecznych,
- zwycięstwo na Grand Prix Polski,
- oraz reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Świata w South American Showdance.
Od 18 lat taniec jest jej drogą samorealizacji, uwielbia pracować z kursantami jak i parami turniejowymi. Jest również licencjonowaną instruktorką ZUMBA Fitness.

W Akademii Tańca prowadzi:
- ladies latino
- taniec towarzyski
- Zumbę
- lekcje indywidualneMarcin Niewiadomski
Tańcem zajmuje się od 20 lat. Posiada klasę mistrzowską „S” w stylu latynoamerykańskim. W kategorii amatorów 6-krotniy półfinalista Mistrzostw Polski. Od 2009 roku tańczy w kategorii zawodowców co zaowocowało udziałem w Finale Mistrzostw Polski par zawodowych w stylu latynoamerykańskim. Zajmuje się również prowadzeniem par wyczynowych.

W Akademii Tańca prowadzi:
- taniec towarzyski
- ladies latino
- lekcje indywidualneDiana Kłos - Latushkin

Jest utytułowaną tancerką posiadającą międzynarodową, mistrzowską klasę taneczną „S” w tańcu towarzyskim. Specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich. Od 17 lat uprawia wyczynowo taniec towarzyski z wieloma sukcesami i zdobytymi medalami na arenie Polskiej i międzynarodowej. Jest wielokrotnym:
- mistrzem Grand Prix Polski,
- mistrzem Okręgu Mazowieckiego,
- mistrzem Warszawy vice mistrzem Akademickich Mistrzostw Polski.
Posiada dyplom Instruktora Tańca Sportowego Polskiej Akademii Sportu. Nauczaniem zajmuje się od 6 lat, szczególną przyjemność sprawia jej przygotowywanie par narzeczonych do ich pierwszego tańca.

W Akademii Tańca prowadzi:
- ladies latino
- lekcje indywidualne


Sasha LatushkinSwoją przygodę z tańcem rozpoczął 23 lata temu.W tej chwili posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S”. Poza licznymi dyplomami i wyróżnieniami z turniejów w Polsce i na Świecie posiada również dyplom ukończenia z wyróżnieniem z Dniepropetrowskiej Szkoły Baletowei i Uniwersytetu Pedagogicznego w Chersonie. Ma duże doświadczenie w pracy przy projektach tanecznych w kraju i zagranicą. Współpracował przy tworzeniu takich programów jak m.in.: „Taniec z gwiazdami”, „You Can Dance”, „Jaka to melodia”, „Star Academy”. Jego lekcje to wybuchowa mieszanka gorących emocji oraz indywidualnego podejścia popartego dużą wiedzą taneczną.
Według Sashy najlepszy odpoczynek to ruch!

W Akademii Tańca prowadzi:
- ladies latino
- disco style
- taniec towarzyski
- kursy dla nowożeńców
Klaudia Jakubowska (Radońska)
Instruktorka Federacji Tańca Sportowego. Swoja przygodę z tańcem rozpoczynała w wieku 8 lat. Początki łączyły się z tańcem towarzyskim. Z czasem pojawiła się fascynacja hip-hopem i nauka na warsztatach prowadzonych przez: Anthony’ego Kaye’a, Tristana Jon Coulter’s, Vieta Danga, Allasana Vata, Jay’a Windsora Robinsona. Jednak to czego zawsze szukała w tańcu dala jej dopiero salsa. To właśnie w niej może ukazać swój ognisty charakter. W świat salsy wprowadzali ją m.in.: Jazzy i Amy, Victor i Burju, Cris de La Pena, Talal, Erell czy Super Mario. Bycie instruktorem tańca łączy jej dwie największe pasje: taniec i uczenie innych. Jest również licencjonowanym instruktorem ZUMBA Fitness. W swoją pracę wkłada całe serce. Lubi wyzwania, niebanalne rozwiązania, ciekawe pomysły.

W Akademii Tańca prowadzi:
- salsę w parach
- salsę solo
- salsa styling
- bachatę
- Zumbę
- lekcje indywidualne

Katarzyna Żurawska
Zajmuje się tańcem od ponad 20 lat. Posiada klasę mistrzowską „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. W 1996 była 2 vice Mistrzynią polski w kategorii youth. W kategorii amatorów 6-krotnie półfinalistką Mistrzostw Polski. Od 2009 roku tańczy w kategorii Zawodowców co zaowocowało finałem Mistrzostw Polski par zawodowych w stylu latynoamerykańskim. Taniec to jej prawdziwa pasja. Całe życie.

W Akademii Tańca prowadzi:
- ladies latino
- ladies style
- tańce świata
- lekcje indywidualne