Aktualności


Zumba w Akademii Tańca M&I Sulewscy!


Zumba to inspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku - innowacyjny system fitnessu, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, poprawia kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia w doskonały nastrój. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę pełną entuzjazmu i porywają do zabawy. Dynamiczne połączenie rytmów latynoskich i międzynarodowych (merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, hip-hop, cha-cha, rumba, twist i wiele innych) sprawia, że nie możesz doczekać się kolejnych zajęć.


... to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA! Proste kombinacje kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawiają, że bawisz się już od pierwszych zajęć!

... jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjna formuła zajęć!

... jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych - każdy może przyjść na zajęcia!

....i EFEKTYWNA!!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało!
Terminy kursów :

poniedziałek, godz.18:00, Millennium Plaza - zapisz sie
Czwartek, godz. 20:30, Miedziana 11 - zapisz się

« powrót